Hakkımızda

www.zeynomemo.com / Pumay Tekstil San.veTic.Ltd.Şti., Türkiye’de organik tekstil ürünleri konusunda faaliyet gösteren uluslararası bir firmadır. Türkiye, organik pamuk üretiminde ve buna bağlı olarak organik pamuk kullanılarak üretilen tekstil ürünleri konusunda önemli ülkeler arasında yer almaktadır. Pumay Tekstil organik tekstil ürünlerinde pamuk tohumunun tarlaya ekilme aşamasından, iplik üretimine, organik kumaş dokumasından son ürün elde edilmesine kadarki aşamalarda tüm izleme ve lojistik destek unsurlarını organize etmektedir.

Firmamız, Türkiye’de organik tarımın en önemli merkezlerinden biri olan İzmir ilinde bulunmaktadır. Hazırlanan tüm projeler üretimin ilk aşamasından itibaren uzmanlar tarafından kontrol edilmekte ve dünya çapında geçerliliği kabul görmüş sertifikasyon kuruluşları tarafından sertifika onaylanması yapılmaktadır.

Satışa sunulan organik ürünlerimiz arasında organik iplik, organik kumaş ve bitmiş konfeksiyon ürünleri yer almaktadır. Hazırlanan tüm ürünlerimiz piyasa ihtiyaçlarına göre oluşturulmuş ve sertifikalandırması yapılmıştır. Bu ürünlerle ilgi tüm detaylı bilgilere ilgili linklerden ulaşmanız mümkündür.

Organik üretim ve tüketim ile ilgileniyor, organik ürünlerin sosyal ve ekolojik değerlere katkısını önemsiyor ve çocuklarınıza yaşanabilir bir dünya bırakmak istiyorsanız, Pumay Tekstil bu konuda sahip olduğu bilgi ve tecrübesini size aktarmaktan onur duyacaktır.

Bununla birlikte Pumay Tekstil’in kurucusu olarak, tekstil eğitimimi doğduğum ve büyüdüğüm Almanya’da tamamlamış olmanın bilimselliğini, okul yıllarından itibaren bana öğretilen sosyal ve ekolojik değerlere saygıyı çocuklarıma, çevreme ve bu bilinçle yaşayan nesillere aktarmaktan gurur duyacağım.
ekonomikanne.com Satış yapan annelerle, ürün satın alacak anneleri aynı platform üzerinde buluşturuyor, böylelikle kullanılabilir durumdaki ikinci el bebek ürünleriikinci el bebek ürünlerinin tekrar kullanılabilmesine imkan veriyor. Satış yapan ekonomik anne, kendi belirlediği fiyat ile ekonomikanne.com üzerinden ürününü satışa çıkarıyor ve alıcı ekonomik anne de buradan beğendiği ürünü kredi kartı ile ister taksit yaparak ister peşin ödeme satın alabiliyor.