www.zeynomemo.com / Pumay Tekstil San.veTic.Ltd.Şti.
,  , ziyaretçileri tarafından sitesindeki formlar aracılığıyla sunulan kişisel verileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız, v.b.) üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz veya hiçbir şekilde kullandırmaz.


www.zeynomemo.com / Pumay Tekstil San.veTic.Ltd.Şti., bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır:

Size elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek,
Satın aldığınız malları teslim etmek.


Kişisel bilgilere sadece yetkili Antivirusal personeli ve bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. www.zeynomemo.com / Pumay Tekstil San.veTic.Ltd.Şti., kişi kimliklerini açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), Web sitesini iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanır. Bu bilgiler üçüncü kişilere açıklanmaz.

www.zeynomemo.com / Pumay Tekstil San.veTic.Ltd.Şti., sitesindeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin,www.zeynomemo.com / Pumay Tekstil San.veTic.Ltd.Şti. nın Gizlilik İlkelerine uyacağını garanti etmez; bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.